Mechanik (head-up displeje do stíhaček)

Jsme rychle rostoucí společnost, která dodává nejmodernější průmyslové technologie významným českým i světovým výrobcům zejména v automobilovém a leteckém průmyslu. Jsme dobrá parta lidí nadšených do technického vývoje.

Specializujeme se na výrobu a vývoj průmyslových laserových zařízení, strojové vidění, implementaci kamerových systému, využití neuronových sítí v optické analýze.

Náplň práce:

• budete se podílet na výrobě optické části pro head-up displeje do stíhaček,
• montáže jemné mechaniky a optických zařízení,
• záznam naměřených parametrů,
• kontrola a evidenci optických dílů,
• montáže jednoúčelových strojů a robotických buněk,
• nástrojařské a kovoobráběcí práce na tradičních konvenčních strojích,
• úzká spolupráce s oddělením konstrukce,
• práce ve flow boxu (sterilní pracovní podmínky).

Požadavky:

• vyučení v technickém oboru,
• praxe s obsluhou obráběcích strojů,
• znalost technické dokumentace a technických norem,
• schopnost pracovat a přemýšlet ve velmi přesných tolerancích,
• zkušenosti s funkčním modelářstvím (např. lodě, letadla, auta, …) výhodou,
• samostatnost,
• spolehlivost a pečlivost,
• nekuřák-práce v čistém prostředí (flow box).

Nabízíme:

• mobilní telefon, notebook,
• flexibilní začátek/konec pracovní doby,
• zázemí nové moderní budovy (fitness centrum, relaxroom, herna atd.),
• dovolená 5 týdnů,
• vzdělávací a jazykové kurzy, školení,
• občerstvení na pracovišti,
• příspěvek na stravování,
• Multisport karta,
• sickdays,
• firemní akce a teambuilding.

Jak to u nás vypadá?

Zaujali jsme Vás? Neváhejte a pošlete nám svůj životopis.