Proč právě my?

Úspěch je týmová práce

Táhneme za jeden provaz! Dbáme na spolupráci mezi jednotlivými odděleními a snažíme se o pravidelnou komunikaci jak při oficiálních, tak neoficiálních akcích. Vzájemná podpora je pro nás samozřejmostí.

Příležitost pro profesní rozvoj

Věnujeme pozornost profesnímu rozvoji našich zaměstnanců. Poskytujeme široké spektrum příležitostí, které umožňují jednotlivcům rozvíjet své dovednosti. Umožňuje našim zaměstnancům naplno využít svůj potenciál a dosáhnout svých profesních cílů.

Klademe důraz na „work-life balance“

Snažíme se vytvářet pracovní prostředí, které umožňuje flexibilitu a možnost efektivně skloubit pracovní a rodinný život. Věříme, že spokojení zaměstnanci jsou klíčem k úspěchu firmy, a proto podporujeme a respektujeme individuální potřeby našeho týmu.

Jsme zodpovědní vůči společnosti

Naše závazky k udržitelnému řízení nezahrnují pouze odpovědné využívání zdrojů, ale také pečlivě reflektujeme potřeby společnosti a životního prostředí. Tímto způsobem se snažíme být příkladem zodpovědného a progresivního přístupu v našem odvětví.

Připojte se k našemu týmu

Mechanik

Vaše práce bude zahrnovat montáž optických dílů pro head-up displeje do stíhaček, precizní jemné mechanické montáže, záznam parametrů a kontrolu optických komponent.

Montér

Podílejte se na výrobě inovativních zařízení, kde využijete Vaši manuální zručnost, technickou znalost a budete spolupráce s konstrukčním týmem.

PLC Programátor/ka

Baví Vás PLC programování a oživování jednoúčelových strojů? Jste náš člověk! V současné době hledáme posilu na pozici PLC Programátor/ka.

Zámečník

Máte zájem podílet se na výrobě a na montážích jednoúčelových strojů a robotických buněk? Připojte se k našemu týmu a vytvářejte s námi nové úspěchy.

Jak to u nás vypadá?

Nenašli jste pozici, která by odpovídala Vašim požadavkům? Pošlete nám svůj životopis. Neustále hledáme talentované kolegy, kteří nám pomohou růst.

  Jméno:
  Přijmení:
  E-mail:
  Telefon:
  Zpráva:

  Životopis: