PLC Programátor

Jsme rychle rostoucí společnost, která dodává nejmodernější průmyslové technologie významným českým i světovým výrobcům zejména v automobilovém a leteckém průmyslu. Jsme dobrá parta lidí nadšených do technického vývoje.

Specializujeme se na výrobu a vývoj průmyslových laserových zařízení, strojové vidění, implementaci kamerových systému, využití neuronových sítí v optické analýze.

Náplň práce:

• programování řídícího systému PLC (Siemens Tia portal, HMI WinCC)
• oživování jednoúčelových strojů (kombinace laseru a kamerových systémů) nebo montážních linek
• vizualizace operátorských panelů
• uvádění linek, strojů a zařízení do provozu u odběratelů
• tvorba manuálů
• součinnost s dalšími odbornými profesemi – konstruktéry, elektro-projektanty, výrobou atd.

Požadavky:

• znalost programovacích prostředí spol. Siemens – TIA Portal, HMI WinCC a případně další
• znalost komunikací Profinet, ModBus, IO link
• orientaci v technické dokumentaci
• elektrotechnické vzdělání
• technické myšlení a chuť se dále vzdělávat v oboru
• znalost programování robotů výhodou

Nabízíme:

• mobilní telefon, notebook
• flexibilní začátek/konec pracovní doby
• zázemí nové moderní budovy (fitness centrum, relaxroom, herna atd.)
• možnost občasné práce z domova
• dovolená 5 týdnů
• vzdělávací a jazykové kurzy, školení
• občerstvení na pracovišti
• příspěvek na stravování
• Multisport karta
• Sickdays
• firemní akce a teambuilding

Jak to u nás vypadá?

Zaujali jsme tě? Neváhej a pošli nám životopis. Ozveme se ti a naplánujeme schůzku, na které se budeme mít možnost lépe poznat.